Oddaný kocour zřejmě telefonoval na linku tísňového volání

9.2.2006 00:00
Zvířátka

Když se policista v americkém městě Columbus dostavil na tísňové volání do bytu invalidního Garyho Rosheisena, u telefonu na podlaze v obývacím pokoji ležela oranžovo hnědá mourovatá kočka. Její majitel vypadl z invalidního vozíku a ležel ve vedlejším pokoji na zemi u postele.

Rosheisen tvrdí, že pomoc musel zavolat jeho kocour. Policista Patrick Daugherty se agentuře Associated Press přiznal "Vím, že to zní trochu šíleně, ale jiná vysvětlení neexistuje."

Rosheisen řekl, že když upadl, bolest z osteoporózy a potíže s rovnováhou, kterými trpí v důsledku mrtvice, mu zabránily vstát a neměl na sobě ani náramek, pomocí kterého může přivolat lékaře. Daugherty potvrdil, že policie zachytila volání z Rosheisenova bytu, ale na lince se nikdo neozýval. Volali tedy nazpátek, aby se ujistili, že je vše v pořádku, a když telefon nikdo nezvedal, rozhodli se přijet. A pak Dougherty našel u telefonu kocoura Tommyho.

Rosheisen si kocoura pořídil před třemi lety, snažil se ho naučit telefonovat na tísňové volání, ale vůbec netušil, do jaké míry uspěl. Nyní pyšně říká: "Tommy je můj hrdina."

Zdroj: Plus

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Založili jsme nové os na ochranu zvířat Pomocná tlapka. Máte li...
Pomocná tlapka  |  9.1.2008 10:19

Mě ty hovna nešmakují :-(
Alík  |  16.9.2009 11:16

psi zadi žerou kočičí hovna je to pro ne lahudka zkuste to taky je to...
jachhh  |  23.11.2009 16:51

To v té naší malé zemičce vážně nemáme v lidech víc? Ubožáčky co...
Helia  |  2.11.2011 11:38

Á proopos - ta americká kravina zas taková kravina být nemusí. Z celého...
Helia  |  2.11.2011 12:12

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *