Reklama

Vánoce pro zvířátka na 001shopu v centru Prahy

Mnoho domácností má doma své zvířecí kamarády. Pokud mezi ně patříte a přemýšlíte, co svým mazlíčkům nadělit pod stromeček, máme pro vás pár tipů na přírodní produkty:

Konec roku je pro mnohá zvířátka náročný kvůli silvestrovským oslavám. Pomoci může Bachova květová terapie, která jemně působí na psychiku – Rescue Pets - Krizové kapky pro zvířata jsou vhodné pro jakákoli zvířata v náročných nebo krizových situacích. Kromě silvestrovských oslav je využijte např. při návštěvě veterináře, cestování, změně prostředí, změně majitele, jakémkoliv strachu, stresu či šoku, …Stejně působí přípravek První pomoc pro zvířátka od Biobachovek

Pokud máte zvířátko, které je velmi často bojácné doporučujeme od Biobachovek lahvičku Strach, která pomáhá posílit sebedůvěru a odstraňovat strach. Lahvička Stres zas pomáhá zvířátkům najít vnitřní klid ve stresových situacích. Tyto lahvičky je možno zakoupit v dvojbalení s interiérovým parfémem První pomoci. Přípravky se stříkají do misky s vodou nebo do misky s jídlem (malá zvířata 1 nebo jsou aplikovány do srsti a poté hlazením či jemnou masáží vmasírovány do kůže zvířete.

Pro milovníky aromaterapie nabízíme i pro jejich mazlíčky olejnatou směs účinných esenciálních olejů heřmánku, majoránky, neroli a levandule Láska 50 pro rychlé zklidnění pro psy i lidi, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. Jeho účinky lze využít u všech savců a je vhodným doplňkem při nácviku nových situací. Jako je například cestování, návštěva veterinární ordinace, psí akce a výstava. V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte psovi inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete také vetřít do kůže a srsti na krku.

V zimě trápí zvířátka i bláto, sníh, zasolování silnic. Pomoc může Balzám na tlapky pro ochranu a péči, který se aplikuje na zrohovatělou kůži tlapek. Krémovitě pastovitá směs olejů chrání a ošetřuje kůži tlapek před vlivy nepříznivého venkovního prostředí.

Reklama

Další přírodní veterinární přípravky pro zvířátka naleznete na 001shop.cz v kategorii přírodní terapie, v podkategorii  veterinární přípravky

Přípravky je možno objednat online na www.001hop.cz či zakoupit přímo v prodejně 001shop.cz Krakovska 22, Praha 1, tel. 296230202, pondělí až pátek 9-18 hod

Reklama

Komentáře

Jiřina (St, 23. 12. 2020 - 13:12)
S rescue pets máme u zvířat velmi dobré zkušenosti - na Silvestra i při cestování autem. A bohužel již opět je slyšet někde petardy.
Martina (Út, 29. 12. 2020 - 14:12)
Doufám, že letos tolik petard a ohňostrojů nebude.
Reklama