Reklama

Letuska

Jana (Pá, 6. 5. 2005 - 20:05)

Práce letušky je velice náročná. A to především fyzicky. Kromě jazyků, vzhledu a psychické odolnosti je nutná i fyzička a dobré zdraví. Jinak ženy, které tuhle práci dělají delší dobu mohou mít problémy s plodností, s pletí, vlasy, páteří atd. Mimojiné je to práce dost rutinní - chcete kávu, čaj atd. Ale d 2-3 roky se dělat dá.'

Alisar (Pá, 6. 5. 2005 - 19:05)

Andelo, styk s kapitanem by snad bodnul, ale nezapomen, ze v letadle je letusek vic a ja nejsem typ, kterej by na jednoho vola stal frontu.Vsem co pisou o CSA. Linky jsou to dobry, ale proc je pouzivame? Ja kdyz mam menit letadla ve Vidni, tak se me nikdo nepta, jakou linku chci, proste me nacpou do CSA. Tim nechci rict, ze je spatna. To jidlo ti daj i v Lufthanse i v Austria, ale v zadnejch linkach teda nejsou prehnane mily.

Leňa007 (Pá, 6. 5. 2005 - 12:05)

Och tak staří pánové! Doufám, že mají ještě pevné hole v ruce!!'

lea (Pá, 6. 5. 2005 - 12:05)

Letecky pasazer, reagovala jsem na srovnání amerických aerolinek v neprospěch českých. ještě poznámku, u ČSA létá mnoho steardů žen i mužů starších než 50let, jen to na nich není vždy tolik vidět :). jinak v sobě češi nemají familiárnost američanů, ale to je spíš rozdíl mezi avropským a americkým přístupem. co se týká tvé zkušenosti se stewardem, o kterém píšeš je to snad jen vyjímka, jinak proč bychom s ČSA lítali...:), ale v tvém hodnocení jeho s tebou souhlasím'

anděla (Pá, 6. 5. 2005 - 12:05)

Proč se té myšlence bráníš, na styk s kapitánem? To musí být vzrušující, zapnete autopilota a jdete na věc.....'

Letecky pasazer (Pá, 6. 5. 2005 - 11:05)

Leo, jak to myslis?Co to znamena - "co se tyka personalu"?Ano, s Deltou neletaji jen dvacetilete krasky, ale i padesatilete zeny, ktere by u CSA asi uz davno vyhodili. Nemluvim o tom, ze v Americe ani pri mnohahodinovem letu nedostanes nic k jidlu, zatimco pri 45 minutovem letu z FRA do PRG ti daji sendvic i s pivem zadarmo. Vim, ze u Delty i pri transkontinentalnium letu za to pivo platis, zatimco CSA ti naleva chlastu co hrdlo raci, vcetne konaku a skotske. Ja si nestezuji na CSA, jsem vcelku spokojeny a proto prave s nimi do NY letam.Ja jsem poukazoval ma Michala, ktereho chytal amok a stojim si za tim,ze takhle by se zadna letuska/steward na americkych aerolinkach vuci zakaznikum nikdy nedovolili chovat.

Alisar (Pá, 6. 5. 2005 - 11:05)

kdyz chces soustat z kapitanem, tak aspon nebud srab a napis tvy pravy jmeno, misto pouzivani myho.Srabe

Alisar (Pá, 6. 5. 2005 - 10:05)

Pánové, přiznám se vám, že bych chtěla souložit s kapitánem!To přání je ve mě jako v koze!'

lea (Pá, 6. 5. 2005 - 10:05)

úsměvné jednání linek po USA? to snad ne . ve srovnání s našimi aerolinkami nemá např. Delta šanci. co se týká personálu ani kvality služeb...už dávno neplatí, že co je americké je skvělé'

Letecky pasazer (Pá, 6. 5. 2005 - 02:05)

Michale na vysvetlenou:jiz dvakrat, kdyz jsem letel prave na teto lince, tam byl steward Michal. Stredne vysoka postava, vlasy hodne nakratko.Pri jednom letu jsme najednou pristavali v New Hampshire, ze pry NY kvuli pocasi neprijima. Zajimave ale bylo, ze jsme zaroven museli i nabirat palivo a spis si myslim, ze meli neco spatne spocitane a svedli to na pocasi. Celkem jsme sedeli na letisti asi dve hodiny a nejaky asi tak patnactilety kluk se Michala zeptal, kdy uz asi poletime. Michal ho serval, ze to kapitan rikal, tak at se blbe nepta a sedi a ceka, az poletime.Pri dalsim letu nejaky debil chodil kourit na toaletu. Chlap-kurak uz vylezl a sel si sednout, na toalete mezitim sedela nejaka babka a Michal sel kolem a ucitil kour. Zacal PESTI TRISKAT do dveri toalety jak nepricetny, chudak babka otevrela, on se na ni osopil jestli tam kouri.Na jednu stranu chovani Michala dokazu pochopit. V prevnim pripade jsme vsichni meli cekani dost a blbej kluk ma otazku, ne kterou mozna v tu chvili nebylo odpovedi, ale je to preci jen platici pasazer a vse se dalo rici zcela jinak.V druhem pripade se vubec nezastavam kouriciho debila na toalete a klidne ho meli po pristani nahlasit, aby dostal pokutu a mel z toho prusvih. Slo ale o to, jak nepricetne Michal triskal do tech dveri, slo prece zrovna tak rici okamzite otevrete, koureni je zakazano a dale to vysetrit, ale tohle bylo opravdu jak nejaky pulnocni najezd gestapa.Me nevadi s Michalem letat, protoze si rikam, ze kdyby se vyskytl nejaky opravdu problematicky pasazer, tak ho Michal zabije a bude klid. To spis jen ze hodne tech normalnich pasazeru, zvyklych na usmevne jednani linek po USA asi hodne mrka na drat, jake to u CSA maji manyry.Tolik Michale me zazitky s Tebou, jsi-li to ty.

Alisar (Čt, 5. 5. 2005 - 13:05)

Ty ses vtipnej jak dedovy spodky. Michale, diky za radu, otrocina to je, ale me jde prave o tu zkusenost. Zit v hezky zemi (Dubaji) a jeste u toho cestovat a vydelat nakej ten cent, neni spatny

Dr.Hr (Čt, 5. 5. 2005 - 12:05)

Brýle nejsou na překážku, při souloži s kapitánem si je sundáš!!Potom v tom budete lítat oba dva!!'

Michal (Čt, 5. 5. 2005 - 12:05)

Alisar, "Emiráty" nejsou nejlepší aerolinky na světě, mimo jiné proto, že žádná taková "tabulka" neexistuje. ale máš pravdu, tam "stačí" AJ(na velmi dobré úrovni), a ostaní kriteria odpovídají tomu, co píšeš. Dívky z Evropy tam mají velkou šanci tuto práci získat, ale je to taky otročina a ne moc perspektivní...kdo si chce vydělat peníze za dva tři roky, , je to pro něj i dobrá zkušenost.Jinak tímto končím a loučím se, mějte se'

Michal (Čt, 5. 5. 2005 - 12:05)

Letecky pasazer, jo to budu asi já, a tebe jsme tehdy museli v New Yorku předávat místní policii, viď?'

Alisar (Čt, 5. 5. 2005 - 11:05)

Michale, moji kamaradku vzali do Emiratskych Aerolinek - jedna z nejlespich na svete. Umi jen anlicky, jsem asi na stejne urovni, protoze jsme obe v Anglii zili par let, jiny jazyk neumi. Je to ceska. Delala par testu u doktoru a pak mela v Dubaji mesicni kurz, ne niak fyzicky narocnej, spis jak se chovat v meznich situacich, na psychyku, atd. Nic moc narocnyho. Asi zalezi na stesti, ona proto opravdu moc neudelala, ani neni neak vyjimecna.

Letecky pasazer (Čt, 5. 5. 2005 - 01:05)

Cau Michale, nejsi nahodou ten steward s gestapackymi manyry co leta s CSA do New Yorku?

Michal (St, 4. 5. 2005 - 23:05)

tvoje výška je OK, ptřebuješ mít ještě jeden jazyk kromě angličtiny. zkušenost ve službách a chtít peracovat s lidmi. být připravena na fyzicky i psychicky náročnou práci. a taky podřídit čas jinak věnovany osobnímu životu. příjemný vzhled BMI v normě. absolvovat náročné psychologické testy, komplexní vyšetření, zkoušky z těch jazyků, výběrovou komisi a pak můžeš nastoupit do 2-3 měsíč kurzu, kde tě vše naučí. pokud projdeš všemi končnými praktickými i teoretickými zkouškami...bude z tebe letuška...ale tím to nekončí...přezkušuje , školi a kontroluje se pořád'

Alisar (St, 4. 5. 2005 - 12:05)

Michale,moje kamaradka to dela, ale je hodne vysoka. Celkem na ni nic neni, ale umi dobre anglicky, Vzdycky leti do cizi zeme, je tam 24 hodin a zase zpatky. Bavi ji to, platove vyhodny, dali ji hezke ubytovani... taky nejsem moc vysoka, ale v nekterych spolecnostech to nevadi.

Kata (St, 4. 5. 2005 - 12:05)

no, umim anglicky a arabsky, jsem zcestovala a mam 2 roky zkusenosti jako recepcni v zahranici, ale nosim brejle a mam jen 165 cm. Hlasila jsem se na Emiraty, ale nevzali me. Delali jsme test na vysku, kam az muzu dosahnout a to jsem prosla taktak. Je to kvuli vejsce nebo brejlim?

Michal (Út, 3. 5. 2005 - 22:05)

co umíš, co znáš a jak si tu profesi představuješ?'

Reklama

Přidat komentář